The Vampire Diaries
Добре дошли в deardiary-rpg.bulgarianforum.net. Впуснете се във вълнуващи приключения. Създайте си герой и се забавлявайте! : ))

За да видите целия форум първо трябва да се регистрирате.
The Vampire Diaries
Добре дошли в deardiary-rpg.bulgarianforum.net. Впуснете се във вълнуващи приключения. Създайте си герой и се забавлявайте! : ))

За да видите целия форум първо трябва да се регистрирате.
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

RPG forum for The Vampire Diaries
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Дийн Уинчестър
Мероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_lcapМероприятието ''Денят на Основателите'' I_voting_barМероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_rcap 
Катрин Пиърс
Мероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_lcapМероприятието ''Денят на Основателите'' I_voting_barМероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Мероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_lcapМероприятието ''Денят на Основателите'' I_voting_barМероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Мероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_lcapМероприятието ''Денят на Основателите'' I_voting_barМероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_rcap 
Кандис Пиърс
Мероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_lcapМероприятието ''Денят на Основателите'' I_voting_barМероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_rcap 
Сам Уинчестър
Мероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_lcapМероприятието ''Денят на Основателите'' I_voting_barМероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_rcap 
Брук Дейвис
Мероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_lcapМероприятието ''Денят на Основателите'' I_voting_barМероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_rcap 
Хана Мерин
Мероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_lcapМероприятието ''Денят на Основателите'' I_voting_barМероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_rcap 
Елена Драгомир
Мероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_lcapМероприятието ''Денят на Основателите'' I_voting_barМероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_rcap 
Caroline Forbes
Мероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_lcapМероприятието ''Денят на Основателите'' I_voting_barМероприятието ''Денят на Основателите'' I_vote_rcap 
Екипа на форума
Админи
Кандис Пиърс
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Tumblr_m6n9iyCiw31qfip9qo6_250
Дийн Уинчестър
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Tumblr_m6pfizvUVR1qbv8vao9_r1_250 Брук Дейвис
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Tumblr_m3yxf9KAfC1r5qnvlo2_250
Модове
Катрин Пиърс
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Tumblr_m6fyv6WSnl1qgh970o6_250
Елена Гилбърт
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Tumblr_m6fyv6WSnl1qgh970o4_250
Latest topics
» Запази си лик
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юли 05, 2012 8:24 pm by Кандис Пиърс

» Заети ликове
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юли 05, 2012 8:20 pm by Кандис Пиърс

» OMG.. Докладвайте тази страница ;х
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 10:13 pm by Кандис Пиърс

» Създаване на ангел
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 6:50 pm by Дийн Уинчестър

» Без душа
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 7:30 am by Дийн Уинчестър

» Нина?! WTF?!
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 9:14 pm by Кандис Пиърс

» Създаване на демон
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 8:18 pm by Дийн Уинчестър

» Създаване на вампир
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 11:38 am by Дийн Уинчестър

» Нина Добрев във видеото на Puma – Project Pink
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 7:57 pm by Кандис Пиърс

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Сря Май 25, 2011 4:20 pm

 

 Мероприятието ''Денят на Основателите''

Go down 
+3
Катрин Пиърс
Дийн Уинчестър
Елена Гилбърт
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 1593
Points : 49422
Reputation : 0
Join date : 16.04.2011
Age : 30
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
Име:: Елена Гилбърт
Години:: 17
Дарба:: Материализация,Присвояване на чужди дарби с мисъл и Контролиране на елемента Дух

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:40 pm

Отвън:
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Tent_outside

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Website-005

Трапезарията:
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Bonniecandles

Питиета:
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Whitewineglass_l

Мероприятието ''Денят на Основателите'' 02-red_wine

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Classic_margarita

Мероприятието ''Денят на Основателите'' 39421029

Мероприятието ''Денят на Основателите'' 06-08rr

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Tequila

Мероприятието ''Денят на Основателите'' 05-12vo

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Bourbon-1

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Whiskey4

Храна:
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Buffet-dinner

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Buffet5

Мероприятието ''Денят на Основателите'' 290284-404699

Поляната до имението:
Мероприятието ''Денят на Основателите'' %D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD_%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%BA_Green_Park-468x351

Наследствата:

- Тук жителите на Мистик Фолс,донасят своето наследство от предците си,който са участвали в тези мероприятия.

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Her1
-
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Her2
-
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Her4
-
Мероприятието ''Денят на Основателите'' Her5

Върнете се в началото Go down
http://www.google.com/webhp?hl=bg
Дийн Уинчестър
Administrator
Administrator
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 2911
Points : 50701
Reputation : 5
Join date : 27.04.2011
Местожителство : Right behind you : ))

Роул Плей
Име:: Дийн Уинчестър
Години:: 27
Дарба:: Перверзник xPP

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 5:27 pm

Със Сам дойдохме. Изглежда, че бяхме едни от първите. Спрях колата доста надалеч и излезнахме. Взехме цветето и го скрихме в якето на Сам.
- Значи тук трябва да е този? - обърнах се и го изгледах иронично. Изведнъж получих съобщение. На него пишеше, че трябва да оставя цветето на втория етаж до стаята на кмета. Огледах се предпазливо и изофках.
- Хайде, да тръгваме преди да съм си изпуснал нервите! - ядосано се троснах и тръгнахме към кметството. Изведнъж очичките ми блеснаха. Едва не ми потекоха лигите, огледах се, сякаш бях в..
- РАЯ! Това е Рая! - ококорих се в шведската маса.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 2558
Points : 50363
Reputation : 5
Join date : 25.04.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 5:34 pm

Тази вечер щях да видя много познати лица.Изправих си косата, облякох се, гримирах се и тръгнах.Стигнах кметството, влезнах взех си уиски и се запътих към стаята в която бяха наследствата.Спрях се при пръстените, огледах ги и се усмихнах.
-Това ще е една дълга и скучна вечер.Вероятно Кандис ще е там, ако е така тогава вечерта няма да е толкова скучна, подсмихнах се и продължих да разглеждам.


Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Чет Юни 30, 2011 5:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Human
Human
Сам Уинчестър


Брой мнения : 655
Points : 48243
Reputation : 0
Join date : 02.05.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 5:34 pm

-Дийн!Имаме да вършим работа!Не му е времето да мислиш за ядене.После може би да се отбием,но не и сега! -огледах мястото. -Къде трябва да занесем това нещо. -извади си телефона и се загледа.Изражението му се промени. -Какво има?
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Administrator
Administrator
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 2911
Points : 50701
Reputation : 5
Join date : 27.04.2011
Местожителство : Right behind you : ))

Роул Плей
Име:: Дийн Уинчестър
Години:: 27
Дарба:: Перверзник xPP

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 5:36 pm

- Може би ще има промяна в плана, Сами. - гледах все така масата, като не изпусках погледа си от нея.
- Ти ако искаш отивай, аз ще стоя до тези сладури, за да им правя компания. - и протегнах ръката си и си взех една хапка.
- Боже, човече, тази вечер ще седим тук!
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 2558
Points : 50363
Reputation : 5
Join date : 25.04.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 5:44 pm

Тези глупости са много скучни.Върнах се при напитките, имаше голям избор.
Изпих останалото от чашата си и взех вино.
Погледът ми съзря Дийн.-Усмихнах се.
Тръгнах със забързана крачка, приближих се до него и сложих ръка на рамото му.
-Хей. . .
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Administrator
Administrator
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 2911
Points : 50701
Reputation : 5
Join date : 27.04.2011
Местожителство : Right behind you : ))

Роул Плей
Име:: Дийн Уинчестър
Години:: 27
Дарба:: Перверзник xPP

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 5:48 pm

-.. и нали ти викам така. Ще го оставим на горния етаж и после ти ако искаш си тръгвай. Аз ще поостана. - говорех с храна в устата, а хората около мен ме гледаха. Изглеждах така, сякаш бях маймуна, избягала от зообарка, дошла на сред центъра на града.
- Хей. - без да се обръщам поздравих женския глас. Но в един момент гласа ми изглеждаше познат.
- Коя от трите си. - обърнах се рязко и блъснах една от чашите, която се разля по земята. Отново бях в тази дилема - коя от 3-те е?
- По даволите, защо сте толкова еднакви? Кълна се в Бога, ако си ти кучко, мъртва си!
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Human
Human
Сам Уинчестър


Брой мнения : 655
Points : 48243
Reputation : 0
Join date : 02.05.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 5:51 pm

-Катрин?! -отдръпнах се до края на масата.Огледах се от всички страни и отидох в другата част на сградата.Там се разкарвах.Ако беше Катрин?Тя искаше да ни убие.Ами ако убие всички хора тук?Не знаех кои са хора и кои не са.Трябваше да дам това цвете.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 2558
Points : 50363
Reputation : 5
Join date : 25.04.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 5:57 pm

-По спокойно скъпи.
Ръката ми мина между гърдите му, до коремът хванах блузата му и го придърпах към мен.
Лицата ни бяха толкова близко едно, до друго.
-Катрин.-Усмихнах се и го блъснах леко назад.
Отпих от виното си и си взех хапка.
-Какво те води тук ?
-Боклук като теб в място за хора с по-висша класа от твоята.Говорех с нисък тон, като се усмихвах от време, на време.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Administrator
Administrator
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 2911
Points : 50701
Reputation : 5
Join date : 27.04.2011
Местожителство : Right behind you : ))

Роул Плей
Име:: Дийн Уинчестър
Години:: 27
Дарба:: Перверзник xPP

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:04 pm

В очите ми се изписа ярост.
- Кълна се, махнат ли се всички тези хора около нас .. мъртва си! - гласа ми стана студен и заповеднически. Хванах я за копринената й блузка и я приближих до себе си, като стисках блузата й доста силно.
- А може и още сега! - изведнъж едната ми ръка с бърз замах я ударих с един доста силен шамар, а тя леко се отблъсна назад.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 2558
Points : 50363
Reputation : 5
Join date : 25.04.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:11 pm

Когато ме придърпа към себе си го целунах и се отдръпнах.
-В момента нищо не правиш освен да ни излагаш, и да ми разваляш грима.
-Ела с мен, казах студено.
Хванах ръката му, дръпнах я рязко и го поведох в една стая.
Отворих една врата блъснах го навътре, затворихвратата , появих се пред него и хванах врата му.
-Нищо не ме спира да ти прекърша вратлето скъпи, тук и сега.
Бях готова да прекърша врата му, но не ми се занимаваше трябваше да измъкна тялото му от тук без никой да ме види, да го заровя някъде а ще си разваля маникюра и ще си съсипа тоалета.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Administrator
Administrator
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 2911
Points : 50701
Reputation : 5
Join date : 27.04.2011
Местожителство : Right behind you : ))

Роул Плей
Име:: Дийн Уинчестър
Години:: 27
Дарба:: Перверзник xPP

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:20 pm

- Прекършвай когото си искаш. Но за твое добро - не го прави! Освен ако не искаш да навлечеш омразата на разярения ми дух, който ще те преследва до края на дните ти! - заговорих с тон, смутен от неудобното положение.
- А какво търси кучка като теб тук? Нима и кифли като теб имат място тук? - блъснах я силно в една от масите. Тялото й падна точно върху нея и счупи малката стъклена масичка, а аз излезнах бясно от стаята.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Human
Human
Сам Уинчестър


Брой мнения : 655
Points : 48243
Reputation : 0
Join date : 02.05.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:24 pm

Разкарвах се из стаите.Мислех,че вече е крайно време да питам Дийн какво да правя това цвете.Отидох там,където ги оставих.Нямаше никой.Изведнъж Дийн се появи зад мен. -Какво стана?Пак ме изплаши!Върви по-нормално!Мисля,че вече трябва да даваме това цвете.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Administrator
Administrator
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 2911
Points : 50701
Reputation : 5
Join date : 27.04.2011
Местожителство : Right behind you : ))

Роул Плей
Име:: Дийн Уинчестър
Години:: 27
Дарба:: Перверзник xPP

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:29 pm

Хванах го за ръката силно и го повлякох към масата. След което се наведох леко и започнах да шепна.
- Кифлата Катрин е тук! Какво ще правим? Как ще занесем цветето?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 2558
Points : 50363
Reputation : 5
Join date : 25.04.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:31 pm

-Ако си мислиш че ме е страх от разярения ти дух, се лъжеш жестоко.-Намигнах му.
-Внимавай как ми говориш Дийн
Да ме блъска беше груба грешка.Той излезна от стаята бесен...което ми доставяше страно удоволствие да го виждам такъв, усмихнах се и се изправих.
В този момент не ми пукаше кой ще ме види, появих се зад Сам и .. .
-Нищо няма да давате.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Human
Human
Сам Уинчестър


Брой мнения : 655
Points : 48243
Reputation : 0
Join date : 02.05.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:33 pm

Какво?!Катрин е тук?Значи това там е Катрин?Трябва да дадем цветето! -изведнъж Катрин каза,че нищо няма да даваме.Пристъпих няколко крачки напред. -Ти какво правиш тук?И защо да не даваме нищо на никой?Ти нямаш нищо общо. -погледна ме със вледеняващия си поглед.Аз веднага погледнах надолу.
Върнете се в началото Go down
Кандис Пиърс
Administrator
Administrator
Кандис Пиърс


Брой мнения : 1443
Points : 49759
Reputation : 8
Join date : 21.03.2011
Age : 73

Роул Плей
Име:: Кандис Пиърс
Години:: Човешки - 20 ; Вампирски - 1100
Дарба:: Материализация, Връщане на времето и др.

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:40 pm

Щом разбрах, че ще се състои Денят на Основателите веднага се запътих към кметството, където щеше да се състои събитието. Не бях идвала на това мероприятие от близо хиляда години и ми беше интересно в какво хората бяха превърнали този празник..
Но това не беше главната причина поради която бях тук. Имах прекалено много сметки за уреждане преди да се махна от този град.. Като за начало щях да започна с Катрин, а после с всеки, който ми се изпречеше на пътя..
Когато стигнах кметството пред него имаше две момчета, които ми казаха ''Здравей отново'' под това разбрах, че някоя от двойничките беше тук и искренно се надявах това да беше Катрин. Момчетата ме поканиха вътре и сега без проблем влязох.
Когато влязох имаше доста хора, които не познавах. Отидох до масата с напитките и си взех мартини като оглеждах всички в залата един по един докато погледа ми не съзря Дийн, а после и.. Катрин и още някакво момче..Не ми пукаше особено с кой е и веднага се появих зад нея като здраво хванах ръката й и доста силно я стиснах.
- Мисля, че имаш да обясняваш прекалено много..
Все още нямаше да я нападам пред толкова много хора не вярвам и тя да го стори, защото щеше да е проява на никакъв вкус от нейна страна..
Върнете се в началото Go down
https://deardiary-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 2558
Points : 50363
Reputation : 5
Join date : 25.04.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:49 pm

Усетих болка в ръката, както и доста познат глас.
-Защо си мислиш че точно на теб нещо ще казвам?
Освободих се от хватката й, обърнах се към нея. . .
Огледах я от глава, до пети. . .
-Хубави дрешки си си избрала, стоят ти добре.-Усмихнах се.
-И ти ли си надъхана да бе убиваш, като тези пикльовци зад мен?
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Human
Human
Сам Уинчестър


Брой мнения : 655
Points : 48243
Reputation : 0
Join date : 02.05.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:52 pm

Отдръпнах се на страна.Погледнах към Дийн,после отново погледнах двете двойнички. -Кандис?Истинската Кандис? -Огледах и двете.Приличаха си толкова много.После Катрин каза за нас,че сме били пикльовци.Исках да и се развикам,може би да я пробода с дървен кол,но не можех.Нямах достатъчно смелост.Отново това цвете.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Administrator
Administrator
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 2911
Points : 50701
Reputation : 5
Join date : 27.04.2011
Местожителство : Right behind you : ))

Роул Плей
Име:: Дийн Уинчестър
Години:: 27
Дарба:: Перверзник xPP

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:53 pm

Изгледах учудено и двете двойнички. Хубаво, че поне не бяха с еднакви дрехи, че тогава можеше да убия някой по погрешка.
- Сами, ела тук! - извиках му тихо, докато двете се разправяха.
- Остави жените да се карат. Препоръчвам ти да не заставаш между две момичета, когато са в разгара на разговора си. - хванах го и го бутнах настрани.
- Хайде, стаята е там! - повлякох го и тръгнахме към стаята.
Върнете се в началото Go down
Кандис Пиърс
Administrator
Administrator
Кандис Пиърс


Брой мнения : 1443
Points : 49759
Reputation : 8
Join date : 21.03.2011
Age : 73

Роул Плей
Име:: Кандис Пиърс
Години:: Човешки - 20 ; Вампирски - 1100
Дарба:: Материализация, Връщане на времето и др.

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 7:00 pm

Усещах как се приковаха доста погледи върху мен и Катрин, но в момента това изобщо не ме тревожеше.
- Кога по-точно казах, че ще те убия?
Попитах Катрин като след това момчето, което бе с нея и Дийн каза името ми. Нямах спомени да съм го виждала някога, но когато Дийн каза името му разбрах, че това е другия Уинчестър.
След това идвамата се махнаха и това бе по-добре.
Сега погледа ми беше фокусиран върху Катрин.
Върнете се в началото Go down
https://deardiary-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 2558
Points : 50363
Reputation : 5
Join date : 25.04.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 7:22 pm

-Виж Кандис не ми е до глупавите ти въпроси, ясно?
-Ако си тук за да ме убиеш просто го направи.Защото ми е писнало от теб.
-Всеки път когато те срещна ми се правиш на велика, заплашваш ме...просто ме убий.
Защо всеки път когато съдбата ме сблъска с Кандис, тя не ме е убивала.А толкова се кани да ме убие...защо не го е направила, като имаше възможност, и не само един път.
Върнете се в началото Go down
Кандис Пиърс
Administrator
Administrator
Кандис Пиърс


Брой мнения : 1443
Points : 49759
Reputation : 8
Join date : 21.03.2011
Age : 73

Роул Плей
Име:: Кандис Пиърс
Години:: Човешки - 20 ; Вампирски - 1100
Дарба:: Материализация, Връщане на времето и др.

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 7:48 pm

Искаше да я убия? Сериозно ли беше толкова глупава? Очевидно да, но.. Както и да е нямаше да я убия докато не се уверя, че Деймън не е мъртъв, което щеше да стане много скоро. Колкото и да му бях бясна все пак изпитвах някакъв респект към него.
Не казах нищо на вампирката до мен и я завлякох на горния етаж, където нямаше шанс някой да ни види.
Още щом затворих вратата запратих Катрин на другия край на стаята и блокирах тялото й като в ръката си държах дървен кол напоен с върбинка.
- Сега искаш или не ще ми кажеш защо се правеше на мен пред Уинчестър!
Седнах на един стол и кръстосах крака. Никой нямаше да излезе от тази стая преди тя да ми каже всичко..
Върнете се в началото Go down
https://deardiary-rpg.bulgarianforum.net
Дийн Уинчестър
Administrator
Administrator
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 2911
Points : 50701
Reputation : 5
Join date : 27.04.2011
Местожителство : Right behind you : ))

Роул Плей
Име:: Дийн Уинчестър
Години:: 27
Дарба:: Перверзник xPP

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 7:52 pm

- Писал е, че иска да го оставим тук. Само на мен ли ми изглежда толкова гнило всичко? Но няма значение, важното е да те отървем от това проклатие. - казах, като едвам се сдържах да не се засмея пред него. Трябваше да оставим цветето на горния етаж. Качихме се бавно по стълбите и влезнахме в стаята до офиса на кмета. Беше доста разхвърлено и на около беше пълно с различни купчини документи.
- Уоу! Не знаех, че това означава да си мързелив кмет?
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Human
Human
Сам Уинчестър


Брой мнения : 655
Points : 48243
Reputation : 0
Join date : 02.05.2011

Роул Плей
Име::
Години::
Дарба::

Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 7:56 pm

-Този кмет е доста разхвърлен.Както и да е,да оставяме цветето и да се отърваваме от това проклятие. -Дийн сложи цветето под някакви документи.Каза да излезем по-бързо,докато не са ни намерили.Излязохме от стаята до офиса на кмета.От съседната стая се чуха викове.Едната стена сякаш се разтресе. -Дийн?!Какво става там? -попитах го изплашено и се огледах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мероприятието ''Денят на Основателите'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мероприятието ''Денят на Основателите''   Мероприятието ''Денят на Основателите'' Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мероприятието ''Денят на Основателите''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 9Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ''Денят на Основателите''?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Архив :: Архив-
Идете на: